To już 7 lat pomocy bezdomnym psiakom, 7 lat lat współpracy ze schroniskami i lecznicami, setki uratowanych, łaciatych istnień…

ŚWIĘTUJEMY 7. URODZINY SOS BEAGLE WRAZ Z BEAGLÓWKA WARSZAWSKA I ULFIK – zakątek dla zwierzątek w Łomiankach!

Serdecznie zapraszamy 6. października 2019 na wspólne łaciate szaleństwo wszystkich miłośników Beagle, cudowne rodziny które adoptowały psiaki oraz każdego, kto jest zainteresowany adopcją. Opowiemy na czym polega adopcja z sercem i rozsądkiem.

Gospodarzem wydarzenia jest ULFIK – zakątek dla zwierzątek w Łomiankach oraz BEAGLÓWKA WARSZAWSKA, którym składamy serdeczne i ogromne podziękowania za pomoc!

Zwyczajowo za teren wszyscy zrzucają się na Beaglówce Warszawskiej po 8 zł. Tego wyjątkowego dnia, dzięki uprzejmości naszych gospodarzy można tą kwotę przekazać na rzecz SOS Beagle i tym wspierać nasze działania!

Podczas imprezy będzie można kupić ciekawe gadżety a dochód z ich zakupów również będzie wspierał podopiecznych SOS Beagle. Bądźcie na to gotowi!

Po sąsiedzku jest również plac zabaw dla dzieci.

Do zobaczenia!

BEAGLÓWKA WARSZAWSKA

To już trzeci rok jak Beagle bawią się na wyjątkowym terenie 'Ulfik’ w Łomiankach!

'Beaglówka Warszawska’ to cykliczne spotkania Beagle i zapraszamy na nią Beagle z całego świata!!

Poniżej, wypracowane zasady uczestnictwa. To lektura obowiązkowa!

 • Przed przyjazdem sprawdźcie czy Wasz psiak ma aktualne wszystkie szczepienia. Nie sprawdzamy książeczek przy wejściu, ale niech każdy we własnym zakresie sprawdzi to dla pewności.
  To dla dobra wszystkich naszych psiaków!
 • Każdy odpowiada za swojego psa.
  Jeżeli wiecie, że Was pies nie jest dobrze zsocjalizowany z innymi psami, przed przyjściem albo skonsultujcie się z behawiorystą, albo po prostu miejcie swojego psiaka na oku. Spotkania mają być dla Beagle dużą radochą i dawką zabawy, a nie stresu. Niezsocjalizowane psy, mogą przeżywać spory stres podczas Beaglówki.
 • Bardzo ważne – na Beaglówkach często bywa naprawdę dużo psów. Często nawet ponad 30!
  Pamiętajcie, że to dla nich bardzo duże emocje i czasami muszą je rozładowywać. Czasem psiaki „łapią się ze sobą” na chwilę.
  Najważniejsze, żeby nie panikować! Wszyscy zwracamy uwagę na takie sytuacje i jak ktoś jest blisko to spokojnie rozdzielamy psy, żeby na chwilę ochłonęły. NIE PODNOSIMY ICH NA RĘCE! To dla psów generalnie nienaturalna sytuacja, zwłaszcza w sytuacji złapania się z innym psem. Ten na rękach chce zejść, a psy wokół niego będą do niego skakać, niektóre żeby „ratować”. To naprawdę bardzo ważne bo może nam zaoszczędzić dużo niepotrzebnych sytuacji. Trzeba podejść, rozdzielić, dać chwilę psom ochłonąć i puścić. Jeszcze nigdy na Beaglówce żaden pies nie zrobił sobie krzywdy, a nasze nieodpowiednie czasami zachowania tylko mogą potęgować ich „łapanę”.
 • Na Beaglówce nie będą tolerowane żadne agresywne zachowania wobec jakichkolwiek Beagle! Nie szarpiemy i NIE KOPIEMY żadnych psów, bez względu na sytuację! Niestety osoby, które nie zapanują nad swoimi emocjami, będą wypraszane.
 • Właściciele suczek tuż po lub tuż przed cieczką, proszeni są o wstrzymanie się z przyjście do czasu aż nie będzie czuć dziewczynki. Wiecie jakie nasze psiaki mają nosy. A jedna dziewczynka choćby wokół cieczki, naprawdę może zrobić zamieszanie.
 • Wszystkie kupy nasze są. Jak będziemy wspólnie dbali o ten teren, to będzie nam się jeszcze milej spędzać tam wspólnie czas.
 • Starajmy się nie karmić psów smakami i nie rzucać psom zabawek, patyczków itp. Doskonale się bawią same ze sobą, a takie zabawki mogą być tylko powodem do kłótni między nimi.
 • Teren jest ogrodzony i bezpieczny. Ma wejście z dwiema furtkami.
  Ale wchodząc i wychodząc prosimy o pilnowanie, żeby przed otwarciem drugiej, najpierw zamykać za sobą pierwszą furtkę, tak by żaden psiak nie miał możliwości sam wyjść.
  Chodzi o zdrowie, życie i bezpieczeństwo naszych pociech.