Aktualizacja – w listopadzie dom tymczasowy zdecydował się na adopcję Verki, z czego jesteśmy ogromnie zadowoleni i szczęśliwi.
Dziękujemy Pani Krystynie i jej rodzinie za miłość i ciężką pracę, jaką wkładają każdego dnia w rehabilitację Verki.
Verka wciąż nie korzysta w pełni z łapki i jest wożona na hydroterapię, ale wierzymy że w końcu uda się jej stanąć na wszystkich czterech łapach stabilnie. Dom i miłość człowieka już wygrała!
Dziękujemy również Wszystkim Darczyńcom, dzięki którym udało się uzbierać na pokrycie kosztu rehabilitacji w sierpniu – 1050 zł oraz portalowi PomagamyZwierzakom za uruchomienie opcji klikania codziennie.
……………………………………………………..
W maju 2020 r. Stowarzyszenie SOS Beagle przyjęło pod swoje skrzydła roczną suczkę Beagle o imieniu Vera. Roboczo otrzymała od nas imię Vega.
Psina była zaniedbana przez właścicielkę, kiedy w kwietniu wpadła pod samochód nie otrzymała pomocy weterynaryjnej. Prowizoryczny opatrunek zgryzła bardzo szybko. Dodatkowo mogła mieć wstrząśnienie mózgu, bo głowa była spuchnięta a suczka wymiotowała.
Dopiero kiedy Vera trafiła do Lecznicy w Szczecinie bardzo przejął się jej losem doktor Gugała. Wykonał operację przedniej prawej łapy oraz dekapitację głowy kości udowej tylnej lewej. Była właścicielka odebrała suczkę, jednak zaniedbała Verę i doszło do zniweczenia operacji, przemieszczeń. Weterynarz podjął decyzję o natychmiastowej operacji korygującej prawą łapę.
Od maja do chwili obecnej suczka jest pod super opieką specjalistów i wspaniałego domu tymczasowego. Aktualnie dostaje zastrzyki z kwasu hialuronowego, ćwiczy mięśnie i przykurcz w prawej stopie, aby w końcu zaczęła poprawnie używać łapki.
Udało nam się opłacić re-operację 1842 zł.
Na innej zbiórce wciąż zbieramy środki by opłacić rehabilitację w lipcu – 1310 zł.
Ta zbiórka pomoże opłacić fakturę za rehabilitację w sierpniu 960, 03 zł.
Sunia nadal ćwiczy na hydro-bieżni, dostaje pole magnetyczne i laser przeciwbólowo.
 
Dziękujemy za każdą złotówkę.