Ryszard w Domu Tymczasowym

Imię: Ryszard
Wiek: Rok
Stosunek do ludzi: Pozytywny
Stosunek do innych psów: Pozytywny
Przebywa:  Dom Tymczasowy
Status: W trakcie procedury adopcyjnej
Kontakt: Kinga 531915830 lub przez fb SOS Beagle

Dane do wpłaty:
Stowarzyszenia SOS Beagle,
ul. Grunwaldzka 165/23, 60-322 Poznań
47 1050 1520 1000 0090 9836 7569
Tytuł: Darowizna Ryszard
29.04.2021
RYŚ 🐕 zostaje w swoim domu tymczasowym na stałe 😍😍😍
Rys stracił swój dom. Został nam przedstawiony jako młody, energiczny i wesoły psiak. Okazało się jednak, że Ryś jest płochliwym i nieśmiałym pieskiem. Spragniony kontaktu z psimi pobratymcami oraz przebywania z człowiekiem. Nie lubił zostawać sam, szczekał i gryzł swoje rzeczy. Nadal nie chce wsiadać do samochodu, boi się chyba kolejnej przeprowadzki 🙁
Wiemy jednak,ze dużo miłości i cierpliwości działa cuda. A zaufanie psa do człowieka jest najważniejsze. Mimo wielu wspaniałych domów, którym z pełnym przekonaniem dalibyśmy pod opiekę naszego pięknisia, postanowiliśmy, że Rys zostanie w domu tymczasowym na zawsze 💞
Kasia i Marcin socjalizują Rysia, zabierają go na długie spacery po łąkach i lasach, oswajają z hałasami z dworu i przekonują, ze psie życie może być wspaniałe. A Ryś powoli przełamuje swoje lęki 🙂
DZIĘKUJEMY ❤️❤️❤️

21.04.2021

RYSZARD 🐕 od tygodnia przebywa w nowym Domu Tymczasowym. Chłopak okazał się być psem nieufnym, bojaźliwym i płochliwym. Nie jest łatwo go przekupić smaczkami, ponieważ nie chce ich brać. Powoli się otwiera na tymczasowych opiekunów. Na spacerach chce się przywitać i bawić z każdym napotkanym psem, ale jak któryś na niego naszczeka, ucieka z podkulonym ogonem lub szuka wsparcia u człowieka. Dużo się przytula, opiera całym ciężarem ciała, jakby chciał poczuć wsparcie. Nie lubi zostawać sam (szczeka), ale nie niszczy. Zmęczony spacerem zasypia. Bardzo dużo węszy. Najbardziej lubi gryźć różne rzeczy (swój kocyk, poduszkę, zasłonę). Lubi spędzać czas na kanapie z opiekunami tymczasowymi, jednak nie sypia w łóżku w nocy idzie spać do swojego legowiska.
Jesteśmy w fazie sprawdzania potencjalnych domów stałych dla chłopaczka. Mamy nadzieję, że już niedługo będzie mógł pojechać do swojego nowego domu.

13.04.2021

Ryś to roczny psiak który szuka nowego domu. Posiada aktualne szczepienia.
Na spacerze ładnie chodzi na smyczy, jednak zdarza mu się pociągnąć. W domu zachowuje czystość i potrafi zająć się sobą. Chęć wyjścia na spacer na ogół sygnalizuje. Jeżeli zwrócisz na niego uwagę zaczyna być wesoły, żywiołowy i pełen energii. Chętnie uczy się nowych rzeczy i komend – oczywiście w zamian za smaczkowe nagrody. Podaje łapkę i siada na komendę. Wychowany z dziećmi, przyjazny do innych psów.
Przed adopcją psiaka zostanie zbadana mu krew i przejdzie zabieg kastracji.
10.04.2021
Poznajcie RYSIA ❤️ naszego nowego podopiecznego 🐕
Chłopczykowi ostatnio szukaliśmy nowego domu tymczasowego lub stałego i udało się. Dziś przyjechał do Pani Ilony. Ryszard dzielnie zniósł drogę w aucie, zaliczył długi spacer po okolicy, a w domu zaczął się bawić zabawkami. Chciałby się pobawić z kotem, ale on na razie się go boi.
Gdy chłopak się zaaklimatyzuje w nowym miejscu planujemy wykonać zabieg kastracji. Jednak przed zabiegiem chcemy wykonać badania krwi czy nie ma żadnych przeciwwskazań. Dlatego bardzo Was prosimy o wsparcie dla Rysia, każda złotówka się przyda.
Wpłaty można kierować na nasze konto:
Stowarzyszenie „SOS Beagle”
ul. Grunwaldzka 165/22
60-322 Poznań
Nr konta: 47 1050 1520 1000 0090 9836 7569
Tytuł: Darowizna Ryszard