Nadia adoptowana prosto ze schroniska!

Nadia nie przebywa pod opieką Stowarzyszenia SOS Beagle!

Nadia ( 22/0230) to nieduża, 7-letnia sunia, która trafiła do toruńskiego schroniska 1 kwietnia 2022 roku. Niestety bezdomność okazała się nie być żartem na prima aprilis, lecz nową rzeczywistością, która zresztą zaczęła się już wcześniej – dwa tygodnie Nadia spędziła w miejskiej przechowalni w Chełmnie, gdzie została znaleziona. Miała na sobie obróżkę, więc przypuszczano, że zostanie odebrana przez właściciela, jednak nikt się po nią nie pojawił i tak oto beagle’owata księżniczka trafiła na pokład toruńskich schroniszczaków. Na szczęście wszystkie te przykre przygody, jakie musiała przejść, nie zabrały jej ochoty do życia, a na jej pyszczku nadal maluje się radość. Nadia jest bardzo pocieszną psiną, takim pulpecikiem, który w towarzystwie człowieka się rozpromienia. Nie lubi brania na ręce (nie jest przy tym agresywna, za to wierci się z całych sił), ale wszelki inny kontakt nie stanowi dla niej problemu. Głaski, drapanie i przytulanie, wspólna zabawa, z Nadią można wszystko. A za smaczka jak pięknie zatańczy! Wizja otrzymania czegoś pysznego natychmiastowo ją pobudza i stanowi ogromną zachętę do wykonywania ćwiczeń takich jak „siad”, co Nadia dobrze potrafi. Ze względu na jej wagę (14kg) musimy jednak bardzo uważać ze smaczkami i nie przesadzać, bo ta panna już teraz mogłaby się pozbyć paru kilo, tak dla własnego zdrowia. Nadia ma dobre kontakty z innymi psami, jest w stosunku do nich raczej uległa i ugodowa. Nie szuka konfliktów i jeśli tylko pojawia się wizja zwady, ona odpuszcza i trzyma się z boku.
Gdyby Nadia była człowiekiem, to byłaby taką osobą, jaką każdy z nas chciałby spotkać na swojej drodze. Opanowana, pozytywna, emanująca ciepłem i rozczulająca uśmiechem. Jest po prostu kochana, dlatego serdecznie zapraszamy do poznania jej i zabrania do domu – naprawdę nie ma na co czekać!
Opis: Julia Janczak
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu, ul. Przybyszewskiego 3, 87-100 Toruń, tel. 56 622 48 87 UWAGA! Kontaktując się ze schroniskiem należy podać numer ewidencyjny psa! Prosimy wypełnić ankietę przedadopcyjną: http://schronisko-torun.oinfo.pl/index,page,ankieta… Opis został sporządzony na podstawie obserwacji psa w warunkach schroniskowych. Niektóre zachowania mogą się powielać w domu, inne się ujawniać, a jeszcze inne nie powtórzyć.