NA CITO POTRZEBNY JEST DOM TYMCZASOWY DLA CHŁOPAKA

BINGO ❤️ – pomagamy w znalezieniu DOMU 🏠
Bingo jest wesołym i pogodnym psiakiem, który lubi zabawy na świeżym powietrzu i długie spacery. Na dłuższej lince/smyczy pies spokojnie mija ludzi, rowerzystów i osoby na hulajnogach lub wybiera drogę, która pomaga mu ominąć obiekt. Na krótkiej smyczy psiak się stresuje jest niespokojny i potrafi wyrywać się w stronę rowerów, być może jest to wywołane brakiem możliwości wybrania innej drogi lub rozwiązania.
W domu broni zasobu czyli miski z jedzeniem, dobrym rozwiązaniem by było postawieniu miski z jedzeniem w miejscu, gdzie pies będzie mógł jeść w samotności oraz wprowadzenie pracy nad zwiększeniem zaufania.
Najprawdopodobniej występuje u psiaka lęk separacyjny (zdarza mu się pogryźć coś ale zachowuje czystość w domu), który może być spowodowany niezaspokojeniem wszystkich psich potrzeb. Bingo jest sprytny i inteligentny, zawsze znajdzie drogę ucieczki z posesji… Bingo nigdy nie był uczony posłuszeństwa co można oczywiście nadrobić, szczególnie że chłopak jest łasy na smaczki.
Uwielbia towarzystwo innych psów małych, dużych, najważniejsze, że jest kompan do zabawy Odczytuje komunikaty i sygnały innych psów, sam potrafi zrezygnować z interakcji, nie jest natarczywy ani reaktywny, jego zachowanie jest adekwatne do zachowania drugiego psa.
Bingo może mieszkać w domu z ogrodem lub w mieszkaniu, najważniejsze by zapewnić wszystkie psie potrzeby: poczucie bezpieczeństwa, szkolenie z nagrodami, odpowiednie kontakty społeczne z psami, aportowanie w małych ilościach, szarpanie szarpakami, dużo zabaw węchowych oraz swobodne spacery (np. na długiej, 15m lince) aby pies mógł eksplorować nowe tereny. Nie polecamy puszczania psa luzem, ponieważ może uciec. Co ważne szukamy domu bez dzieci.
Przed adopcja zostanie wykastrowany.
Ma 3 lata.
Przebywa w Ostrowie Wielkopolskim.
Kontakt: Weronika 692160602