Loading...

FAQ - Hotel dla zwierząt

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Wrocławska Przystań Pupili oferuje dogodne warunki i opiekę dla psów, kotów oraz innych zwierząt. Poznaj odpowiedzi na najczęstsze pytania!

psy mps i beagle

1. Czy mój pies będzie miał możliwość socjalizacji z innymi psami?

Oczywiście! Wrocławska Przystań Pupili stawia na integrację i socjalizację czworonogów. Organizujemy grupowe spacery i zabawy, aby psy mogły się bawić i poznać inne psy pod okiem doświadczonych opiekunów. Dbamy o to, by uczestniczyły w tych aktywnościach tylko psy o podobnym temperamencie i energii, aby każdy z nich mógł cieszyć się zabawą w pełni.

2. Jakie są wymagane dokumenty przed przyjęciem mojego zwierzaka do hotelu?

Przed przyjęciem Twojego pupila do naszego hotelu, prosimy o przedstawienie dokumentacji potwierdzającej aktualne szczepienia oraz dowód tożsamości właściciela. Dbamy o zdrowie naszych podopiecznych, dlatego szczepienia są niezbędne, aby chronić wszystkich przed ewentualnymi chorobami.

3. Czy mogę przyjechać z własnym jedzeniem dla mojego zwierzaka?

Jasne! Zdajemy sobie sprawę, że niektóre zwierzęta mają indywidualne potrzeby żywieniowe czy alergie pokarmowe. Prosimy o dostarczenie odpowiedniej ilości jedzenia na czas pobytu pupila w naszym hotelu, a nasi opiekunowie zadbają o podawanie właściwych porcji.

4. Czy mogę odwiedzić mój zwierzak podczas jego pobytu w hotelu?

Serdecznie zapraszamy właścicieli do odwiedzin! Wiemy, że czas rozłąki bywa trudny zarówno dla właściciela, jak i pupila, dlatego oferujemy możliwość odwiedzin i wspólnych spacerów. Prosimy jednak o wcześniejsze ustalenie terminu wizyty, abyśmy mogli zapewnić odpowiednie warunki oraz nie zakłócać harmonogramu zajęć.

5. Czy mój kot będzie miał możliwość wychodzenia na zewnątrz?

W naszym hotelu mamy specjalnie zabezpieczony ogród dla kotów, który chroni je przed ucieczką oraz nie pozwala na zrobienie krzywdy ptakom. Koty mogą korzystać z tego przestrzeni pod okiem opiekunów, ciesząc się świeżym powietrzem i obserwując otoczenie.

6. Czy mogę dostać zdjęcia mojego zwierzaka podczas jego pobytu?

Oczywiście! Rozumiemy, że właściciele chcą być na bieżąco z życiem swojego pupila, nawet podczas rozłąki. Na życzenie właściciela, możemy przesyłać regularne zdjęcia oraz krótkie filmy prezentujące, jak świetnie bawi się i relaksuje się Twój zwierzak podczas pobytu w naszym hotelu. Dbamy o to, abyś czuł się spokojny, wiedząc, że Twój pupil jest szczęśliwy i bezpieczny.

7. Czy hotel zapewnia opiekę weterynaryjną?

Tak! Wrocławska Przystań Pupili współpracuje z lokalnymi gabinetami weterynaryjnymi, które mogą udzielić pomocy medycznej naszym podopiecznym w razie potrzeby. Opiekunowie są przeszkoleni, by monitorować zdrowie zwierząt i w razie jakichkolwiek niepokojących objawów, niezwłocznie skontaktować się z weterynarzem.

8. Czy mogę przekazać dodatkowe informacje na temat mojego zwierzaka przed jego przyjazdem?

Oczywiście! Zachęcamy właścicieli do przekazywania wszelkich dodatkowych informacji na temat swoich zwierząt, takich jak: ulubione zabawki, nietypowe zachowania, czy konkretne potrzeby. Pozwoli to naszym opiekunom lepiej zrozumieć potrzeby Twojego pupila i dostosować opiekę tak, aby było mu jak najbardziej komfortowo.

9. Czy hotel akceptuje również inne zwierzęta niż psy i koty?

Wrocławska Przystań Pupili jest otwarta dla różnych zwierząt, nie tylko psów i kotów. Jeśli masz pytania dotyczące możliwości przyjęcia innego zwierzęcia, prosimy o kontakt z nami. Chętnie omówimy Twoje potrzeby i sprawdzimy, czy możemy zapewnić odpowiednie warunki dla Twojego pupila.

Jeśli masz pytania, których nie znalazłeś w naszym FAQ, prosimy o kontakt z nami - z przyjemnością pomożemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Najnowsze posty

Image

Regulamin naszego hotelu

26-03-2023

§ 1. Postanowienia ogólne Niniejszy Regulamin określa zasady funkcjonowania Hotelu dla Zwierząt "Wrocławska…

Więcej

Image

Jak przygotować psa do pobytu w hotelu dla zwierząt?

04-03-2023

Zastanawiając się nad tym, jak przygotować psa do pobytu w hotelu, warto zacząć od kwestii psychicznego komfor…

Więcej