Kilka słów o nas

Stowarzyszenie SOS Beagle powstało 26. 09. 2012 r. w Poznaniu.

Jesteśmy grupą miłośników zwierząt, których łączy jeden cel – ogromna pasja i zaangażowanie w walkę z bezdomnością psów rasy beagle oraz psów w typie tej rasy.
Od lat współpracujemy ze schroniskami, gabinetami weterynaryjnymi oraz fundacjami pro zwierzęcymi z całej Polski.

W Stowarzyszeniu działamy na zasadzie wolontariatu, nieodpłatnie. Nie pobieramy również żadnych opłat przy adopcji naszych podopiecznych.

Od samego początku skupiamy się na jakości i skuteczności naszych działań. Ważna jest nie ilość psów pod opieką SOS Beagle, a ich diagnozowanie i leczenie (jeżeli jest taka potrzeba), każdorazowe zabiegi kastracji i sterylizacji, a docelowo szukanie im odpowiedzialnych domów, takich już na całe życie…

Pod naszą opiekę trafiają psy bezdomne, które zawiódł człowiek. Często są to psy schorowane, stare, zalęknione czy też do granic możliwości wyeksploatowane. Znalezienie im kochającego domu i rodziny jest dla nas ogromną radością i motywacją ❤

Organizujemy również spotkania z dzieci i młodzieży propagujące pomoc bezdomnym beaglom, eventy na których kwestujemy na rzecz naszych podopiecznych, licytacje internetowe.
Walczymy także z pseudo hodowlami i niekontrolowanym rozmnażaniem zwierząt, interweniujemy i aktywnie działamy „w realu”.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają działalność SOS Beagle. To dzięki temu wsparciu możemy prężnie działać i walczyć o lepsze jutro bezdomnych, skrzywdzonych psów.

NIE KUPUJ – ADOPTUJ!


Wesprzyj nas

NR KONTA: 47 1050 1520 1000 0090 9836 7569

Możesz wesprzeć naszą działalność statutową datkiem – każda złotówka daje nam szansę na uratowanie kolejnych skrzywdzonych zwierząt.


Sponsorzy