Szukamy spokojnego domu bez dzieci.

Hugo przyjechał do nas w styczniu 2019 roku, ma 5-6 lat. Niestety miejsce, w którym był przez kilka miesięcy spowodowało, że żył tam w ciągłym stresie, w hałasie, nie mógł się wyciszyć ani odpocząć. Huguś bardzo związał się z opiekunką, pilnuje jej oraz swojej kanapy. Dzieje się to dlatego, że po pobycie w tym miejscu bliskość człowieka jest dla niego bezcenna. To bardzo wrażliwy piesek. Jesteśmy po konsultacji behawiorystycznej, wdrażamy nowe zasady i widać postęp.

A z drugiej strony jest przyjaznym chłopczykiem, dogaduje się z innymi psami oraz suniami. Nie zwraca uwagi na koty. W pełni akceptuje nowe osoby. Zachowuje czystość. Uwielbia spacery. Jest zaczipowany, odrobaczony, wykastrowany, przyjmuje na stałe Forthyron.

Hugo miał we wrześniu konsultację chirurgiczną, wykonano epidurografię z podaniem kontrastu. Badanie wykazało duże zmiany w odcinku lędźwiowym kręgosłupa oraz widoczne również zmiany w odcinku szyjnym. Od wyniku badań kontrolnych w październiku zależą dalsze decyzje dotyczące leczenia Huga.

Gdyby ktoś dla niego otworzył serce i dom Huguś o wiele szybciej poradziłby sobie z emocjami .

Nasz kochany chłopczyk mieszka w hoteliku pod Płockiem.
Kontakt Natalia -784070379 lub przez FB SOS BEAGLE