Pies na medal.

Bilet niedawno opuścił Radysy i przebywa w hoteliku pod Wrocławiem. Szukamy dla niego najlepszego domu na zawsze. Zanim jednak przekażemy psiaka chcemy go przygotować i wykastrować. Zaplanowaliśmy również czipowanie i ponowne badania krwi.

Pies ma ok 6 lat. Zostały wykonane badania krwi, które wykazały niedoczynność tarczycy a Bilet przyjmuje lek na wyrównanie poziomu hormonów. Dopiero wtedy zostanie wykastrowany.
Bilet jest dość energiczny, na pewno też chce nadrobić czas spędzony w schronisku. Dogaduje się z większością psiaków i jest bardzo spragniony obecności człowieka.

Opiekunka Bileta tak go opisuje:

Jest to mega radosny psiak! Pisząc mega radosny mam na myśli chętny do zabawy, przytulasków, spędzania czasu z ludźmi czy innymi psiakami! i nie mówię tu o absorbujących zachowaniach, o nie! jego ogon jest ciągle w górze.

Biegliśmy razem w biegu Run Hau i życzę każdemu z biegających takiego kompana do biegu czy marszu, wspaniale biegnie, nie zaczepia innych psiaków oraz nie zatrzymuje się przy każdym zapachu, nie jest też łasy na wszystko (jak to bajgle mają w swoich zwyczajach).

Dogaduje się z większością psów ale ma też swoich wybranych, na których chce warknąć a raczej odwarknąć. Na pewno to psiak, który potrzebuje spacerów i ogrodu poza tym trzyma czystość, nie jest lękliwy.

Wspaniały psiak i mimo, że ma swoje lata to ciałem i duchem przypomina 4latka.

Kontakt: Paula – 792891222