Walczymy, aby Perełka wróciła do pełnej sprawności.

PEREŁKA CHCE JUŻ MIEĆ SWÓJ DOMEK 🏠🍀🐕🐾

Perełka była psem sparaliżowanym. Była, ale już nie jest. Wiemy, że nie ustawi się po nią kolejka chętnych. Pragniemy jak tylko umiemy przekazać, że na chwilę obecną opieka nad nią nie różni się wiele od opieki nad każdym innym psem. Tak samo pragnie miłości, przytulania i głaskania.

———————————————————————-

Perełka jest cudowna, ma swoją mądrość i wyjątkowy charakter. Była psem łańcuchowym, teraz jest w pełni psem domowym, psem bardzo pragnącym kontaktu z człowiekiem. Perełka to wierna przyjaciółka, która odda całe swoje psie serce opiekunowi. Lubi dzieci, kobiety, mężczyzn nie wszystkich. Przebywa w domowym hoteliku pod Warszawą.

Widać, że sunia ma problem z utrzymaniem równowagi, mięśnie trzeba wzmacniać cały czas. Walczymy dalej. Perełka jeździ na bieżnię wodną oraz ćwiczy. Chcemy aby wróciła do pełnej sprawności. Wierzymy, że się uda, bo wierzymy w cuda. To już nie jest sparaliżowana, załamana suczka, tylko wulkan energii mający też swoje humorki. Bardzo nas to cieszy.

Perełka mając mocniejsze mięśnie dłużej będzie utrzymywać się na łapkach, nawet przy zmęczeniu. Już bardzo rzadko idzie na łatwiznę i ciągnie tył. Chcemy iść dalej w tym kierunku – do przodu Perełko dasz radę!!! Tyle osób trzyma za Ciebie kciuki.

Kochani, rozważamy opcję domu tymczasowego lub domu stałego oczywiście tylko i wyłącznie jeśli byłaby możliwość dalszej rehabilitacji. Jeśli ktoś byłby zainteresowany prosimy o kontakt.

Każdy grosik jest na wagę złota… ponieważ koszt miesięcznego utrzymania suczki to ponad 2000 zł. Bardzo DZIĘKUJEMY Wszystkim, którzy wsparli Perełkę do tej pory!

Kontakt: 692160602 Weronika lub poprzez FB.
47 1050 1520 1000 0090 9836 7569
Stowarzyszenie SOS Beagle
ul. Grunwaldzka 165/22, 60-322 Poznań
z dopiskiem dla Perełki