EDZIO – pogodny, energiczny chlopak

Edzio trafił do nas prosto z łańcucha! Całe życie przy budzie, bez człowieka… Dla Edzia wszystko nowe, człowiek, atencja, opieka, rezydenci. Ogółem dużo emocji dla psiaka, który nic po za budą nie znał. Trochę poszczekiwania było, biegania po domu. Ma ok 4-5 lat. Jest wrażliwy, przyjacielski, energiczny i wesoły.

Po wielu miesiącach oczekiwania możemy ogłosić, że Edzio ma nowy dom, w którym mieszka z cudownymi ludzi jakimi są pani Małgosia i pan Piotr oraz ich dzieci Janek i Leon.

A to kilka słów pani Małgosi które mówią wszystko:
„Brązowe oczy, karmelowe uszy i wiecznie gotowy do tropienia nos. Jak nie kochać tego cudeńka! Edek z całą swoją myśliwską osobowością wkroczył do naszego życia. Spacery, na które zawsze znalazła się wymówka, nareszcie stały się ważną częścią naszej codzienności. Z korzyścią dla wszystkich!”

Edzio nie miał nic, więc zadbaliśmy o odrobaczanie, chipowanie, badanie krwi, sprawdzenie uszu, obcięcie pazurów, umówienie zabiegu kastracji. Zaplanowaliśmy również konsultację ortopedyczną.

Nie można było odmówić pomocy tak skrzywdzonemu psu. On już swoje wycierpiał, nie mogliśmy pozwolić, aby trafił do schroniska.

Pani Małgosiu, panie Piotrze, Janku i Leonie życzymy Wam wielu cudownych lat razem i dziękujemy za pokochanie i adopcję Edzia!

Składamy również serdeczne podziękowania Panu Andrzejowi i Pani Barbarze za dom tymczasowy dla Edzia!